تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک خودرو در اهواز

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک خودرو در اهواز

تعداد ستاره : 5
ایمیل : nadarad
شماره تماس : 09038972100-09033034006
آدرس کسب و کار : اهواز- کمپلو - خیابان دژبان -نبش کوچه سوم - تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک خودرو در اهواز 

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک خودرو در اهواز با بهترین امکانات و کادر حرفه ای آماده خدمات به شما بزرگواران است. 
مرکزتخصصی تعمیرگیربکس اتوماتیک
بهترین نوع گیربکس اتوماتیک: همینطور که گفتیم اینکه بخواهیم در بین گیربکس‌های تولید شده چند گیربکس را برتری بدهیم در حالت کلی کمکی به ما نمی‌کند. ولی در ادامه اول به معرفی گیربکس‌های برتر شرکت‌های جهان پرداخته ایم و پس از آن به معرفی چند گیربکس مختلف برای استفاده در خودروهای داخلی رسیده ایم. امیدواریم پس از مطالعه مقاله فوق بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

• گیربکس اتوماتیک S TRONIC: 
سری ترونیک در بین گیربکس‌های اتوماتیک بسیار شناخته شده است. در این بین اس ترونیک از گیربکس‌های تولیدی شرکت آئودی بوده و اغلب روی محصولات تولیدی همین شرکت قرار می‌گیرد. گیربکس اس ترونیک، یک گیربکس ترکیبی و دو کلاچه است که قابلیت تعویض دستی دنده را نیز به راننده خودرو می‌دهد. نحوه کارکرد گیربکس اتوماتیک S TRONIC به این شکل است که از دو کلاچ برای تعویض سریع دنده استفاده می‌کند. به این شکل که وقتی کلاج اول با دنده یک درگیر است، کلاج دوم آماده درگیر شدن با دنده دوم می‌شود و با آن ارتباط برقرار می‌کند. و وقتی ماشین به دنده دو می‌رود، کلاجی که با دنده اول درگیر بوده آماده ارتباط با دنده سوم می‌گردد. به این شکل یک کلاج مخصوص دنده‌های فرد و کلاج دوم مخصوص دنده‌های زوج خواهد بود. این نحوه عملکرد به سیستم گیربکس این اجازه را می‌دهد که در کمتر از چهار دهم ثانیه تعویض دنده را انجام دهد.

• گیربکس اتوماتیک STEP TRONIC: 
استپ ترونیک یکی از گیربکس‌های اتوماتیک تولید شده در شرکت ام‌وی‌ام به حساب آمده و به وسیله این شرکت تولید می‌شود. استپ ترونیک یک گیربکس شش سرعته خاص است که به شکل الکترونیکی راه اندازی شده و روی خودروهای مختلفی از جمله مدل‌های M5، M3، M6 تست و استفاده شده است. در استپ ترونیک تعویض دنده هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک قابل انجام است. اگر راننده بخواهد از دنده خود به صورت دستی استفاده کند تنها لازم است دسته دنده را به سمت چپ ببرد و اگر خواستار استفاده از حالت اتوماتیک بود، اهرم دسته دنده را به سمت راست هدایت نماید. سیستم کنترلی در این گیربکس به صورت تمام الکترونیک و با چندین سنسور داخلی انجام می‌گیرد.

• گیربکس اتوماتیک TIPTRONIC: 
وقتی صحبت از جعبه دنده‌های اتوماتیک می‌شود، یکی از کمپانی‌های معروفی که می‌تواند همیشه حرف اول را بزند کمپانی پورشه است. تیپ ترونیک از گیربکس‌های اتوماتیک تولید شده در این شرکت بوده که در حال حاضر آن را توسعه داده است. از جمله شرکت هایی که در حال حاضر از گیربکس تیپ ترونیک در محصولات خود بهره می‌برند می‌توان به فولکس واگن، آئودی، اشکودا، سئات و همچنین بوگاتی و لامبورگینی اشاره کرد. گیربکس تیپ ترونیک دارای پنج تا شش دنده می‌باشد که اساس کار آنها به صورت الکترونیکی تنظیم شده است. البته امکان استفاده از حالت دستی نیز وجود دارد که به این منظور معمولاً از یک اهرم تعویض کننده دنده در پشت فرمان خودرو استفاده می‌شود. ضمن اینکه در گیربکس تیپ ترونیک حتی در حالت دستی نیز گاه سیستم کامپیوتری به کمک راننده آمده و در زمان‌های لازم دنده را سبک می‌کند. از گیربکس تیپ ترونیک در دیگر خودروها با نام تجاری ترونیک 2 استفاده می‌شود.

• گیربکس اتوماتیک PDK: 
یکی دیگر از گیربکس‌های اتوماتیک ساخت شرکت آلمانی پورشه، جعبه دنده PDK است. این گیربکس با هفت دنده دارای سرعت و شتابی باورنکردنی است و معمولاً در خودروهای لوکس و رده بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در گیربکس PDK از دو کلاج زوج و فرد استفاده شده که به سیستم انتقال نیرو این توانایی را می‌دهد که در کمترین زمان ممکن تعویض دنده را انجام داده و سرعت را بالا و بالاتر ببرد. از این نوع جعبه دنده بیشتر در خودروهای ساخت همین کمپانی استفاده شده است. به خصوص در این مورد می‌توان از خودروی کیمن نام برد که از بهترین اتومبیل‌های تولیدی شرکت پورشه محسوب می‌شود.

• بهترین گیربکس اتومات 206:
درباره برخی از مدل‌های مطرح جهان صحبت کردیم. ولی در بین گیربکس‌های اتوماتیک کدام یک مناسب خودروهای ساخت شرکت‌های داخلی است؟ حال می‌خواهیم درباره این موضوع بیشتر گفت و گو کنیم. در خودروهایی که تولید داخل هستند و دارای گیربکس‌های اتوماتیک می‌باشند معمولاً از گیربکس AL4استفاده شده است. گیربکس AL4 یک گیربکس مناسب برای خودروهای ساخت داخل به حساب می‌آید. گیربکسی با چهار دنده جلو و یک دنده برای رفتن به عقب که قابلیت تعویض دستی نیز دارد. محدودیت سرعت در گیربکس AL4 تا دویست و بیست کیلومتر بر ساعت است.

تعمیرات گیربکس اهواز
تعمیرات گیربکس در اهواز
تعمیرات گیربکس محدوده اهواز
تعمیرات گیربکس خودرو در اهواز
تعمیرات گیربکس اتوماتیک اهواز
تعمیرات گیربکس اتوماتیک در اهواز
تعمیرات گیربکس اتوماتیک خوزستان

تعمیرات گیربکس اتوماتیک جنوب ایران
تعمیرات گیربکس اتوماتیک حرفه ای اهواز
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اهواز
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در اهواز
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک محدوده اهواز
تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوزستان
تعمیرگاه گیربکس خودرو در اهواز
تعمیرگاه گیربکس خودرو اهواز
تعمیر گیربکس اتوماتیک اهواز
تعمیر گیربکس اتوماتیک در اهواز
تعمیر گیربکس اتوماتیک محدوده اهواز
تعمیر گیربکس اتوماتیک خوزستان
تعمیر گیربکس اتوماتیک محدوده خوزستان
تعمیر گیربکس اتوماتیک کمپلو
تعمیر گیربکس اتوماتیک در کمپلو اهواز
بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اهواز
بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک کمپلو
بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در اهواز
بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوزستان
بهترین تعمیرکار گیربکس اتوماتیک اهواز
مجهزترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک اهواز
مجهزترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در اهواز
مجهزترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک خوزستان
مجرب‌ترین تعمیرکار اهواز
مجرب‌ترین تعمیرکار گیربکس اهواز
مجرب‌ترین تعمیرکار خودرو در اهواز
مجرب‌ترین تعمیرکار گیربکس اتوماتیک اهواز

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک اهواز
تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در اهواز
تعویض روغن گیربکس اتوماتیک خودرو در اهواز
تعویض روغن گیربکس اتوماتیک فوری در اهواز
تعویض روغن گیربکس اتوماتیک فوری در خوزستان
فروش قطعات گیربکس اتوماتیک در اهواز
فروش قطعات گیربکس اتوماتیک محدوده اهواز
فروش مستقیم قطعات گیربکس اتوماتیک در اهواز
فروش مستقیم گیربکس اتوماتیک در اهواز

 

 

محصولات دیگر
نصب انواع پکیج و کولر گازی محدوده شهریار

نصب انواع پکیج و کولر گازی محدوده شهریار

کلینیک دامپزشکی قم یونا

کلینیک دامپزشکی قم یونا

آموزش آرایشگری مردانه در قم

آموزش آرایشگری مردانه در قم

ارسال نظر