تولید کننده فوم سرد مبلی

تولید کننده فوم سرد مبلی

تعداد ستاره : 3
ایمیل : nadarad
شماره تماس : 09127922752-36776155 - 36776156–09193427992
آدرس کسب و کار : ورامين -خیرآباد - خیابان شهید زواره - خیابان کارگر هفتم - درب سوم - سمت چپ

تولید کننده فوم سرد مبلی 

تولید فوم سرد مبل 

تولید کننده فوم مبل 

سپهر فوم وارنا

سپهر فوم وارنااستفاده از حرارت غیر مستقیم یا دمای کم ، در مراحل ساخت می‌باشد.دمای کم فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکولهای این فوم میدهد و به همین دلیل حالت ارتجاعی این فوم نسبت به فوم گرم بیشتر بوده و به طور ملموسی نرم‌تر از فوم گرم می‌باشد.
در سپهر فوم وارنا ، ساختار سلول‌های درون فوم باز بوده و با یکدیگر ارتباط دارند به گونه ای که در هنگام اعمال فشار بر این نوع فوم ، هوای موجود در درون سلول‌ها جا به جا شده و این خاصیت موجب انعطاف پذیری و نرمی فوم پلی یورتان می‌گردد.
پس از برداشته شدن فشار از روی فوم دوباره از طریق مجاری باز سلولی هوا به درون فوم بازگشته و فوم به حالت قبل از اعمال فشار خود باز میگردد.فوم‌های سرد سپهر فوم وارنا در مقایشه با دیگر فوم‌ها طول عمر بیشتری دارند و دچار افت یا از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود نمی‌شوند.یکی از کاربرد‌های سپهر فوم به کارگیری این فوم در تشک‌های مبلی می‌باشد که با گذشت جندید سال شاید فقط نیاز باشد روکش‌های آن تعویض شود.
فوم‌های سپهر فوم وارنا معمولا در اندازه‌های مختلف ( ضخامت ) مانند 10 ، 13 ، و یا 15 سانتی متری به بازار عرضه می‌شوند. بنابراین برای ساخت دسته‌های مبل ، قسمت‌های نازک و ظریف یک مبل با توجه به ضخامت فوم‌ها نمی‌توان از فوم استفاده کرد.(در این قسمت‌ها از اسفنج‌های نازک استفاده میشود)
سپهر فوم وارنا با سابقه 10 سال تولید و عرضه مرغوب‌ترین فوم سرد با گارانتی 5 ساله محصولات خود را آماده فروش و پذیرای گرفتن نمایندگی در سراسر کشور ایران  میباشد. 

محصولات دیگر
دکتر بخشنده فرد جراح فک و صورت در شرق تهران

دکتر بخشنده فرد جراح فک و صورت در شرق تهران

بهسازان ماشین رفسنجان

بهسازان ماشین رفسنجان

چاپ روی نایلون

چاپ روی نایلون

ارسال نظر