بهترین و مجرب‌ترین جراح لیزیک

بهترین و مجرب‌ترین جراح لیزیک

تعداد ستاره : 5
ایمیل : mkesm@yahoo.com
شماره تماس : 88665415-88640276-88782529
آدرس کسب و کار : ونك -كلينيك مركزي شهر-٢٠٠متر بالاتر از ميدان ونك -خيابان ولي نژاد-پلاك ٣٢

بهترین ومجربترین جراح لیزیک- فمتولیزیک - لازک -PRK 

اگر قصد انجام جراحی برای برداشتن عینک را دارید حتما مقاله ایشان را مطالعه کنید و به بسیاری از سوالات شما پاسخ داده میشود .   

دکتر  اسماعیلی یکی از بهترین و متبحرترین جراحان با سابقه بیش از ۲۰ سال جراحی لیزیک و لازک و PRK وفمتولیزیک است   که بیش از ۱۰/۰۰۰ جراحی عیوب انکساری  انجام داده است انجام جراحی در بیمارستان نگاه و کلینیک مرکزی شهر انجام میشود

https://dresmaeili.com

آدرس مطب : خیابان ولیعصر 200 متر بالاتر از میدان ونک خیابان والی نژاد 

تلفن مطب : 88640276_88665415_88640275_88782529

دکتر محمد کریم اسماعیلی در سال 1370 شمسی از دانشگاه تهران دوره پزشکی عمومی را به پایان رسانده ودوره تخصصی چشم پزشکی را در سالهای 1373تا 1377خورشیدی در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده در سالهای 1379 و 1380 دوره فوق تخصصی قرنیه را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده و سپس در بیمارستان مورفیلد لندن دوره تکمیلی و بخصوص در مورد جراحی لیزیک و آب مروارید و پیوند قرنیه دیده و از سال 1382 در تهران به طبابت مشغول میباشد وی یکی از زبردستان در جراحی اب مروارید بوده و بطوری که در کمتر از 10 دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی و یا تزریق و فقط با قطره بیحسی جراحی را انجام می‌دهد. وی تاکنون بیش از 20000 مورد جراحی اب مروارید انجام داده است. نتایج جراحی لیزیک و لازک توسط وی بسیار عالی بوده و کثرت بیمارانی که توسط وی بی نیاز از عینک شده اند موید این تبحر می‌باشد.

یکی از مجرب‌ترین و بهترین جراح انجام لیزیک و فمتولیزیک و لازک و PRK

اولین بار جراحی PRK در سال ١٩٨٣ در آلمان انجام شد. در این روش پس از چکاندن قطره بی‌حسی ابتدا حلقه خاصی بر روی قرنیه گذاشته شده و چند قطره الکل درون آن ریخته و چند ثانیه نگه داشته و سپس الکل را می‌شویند. الکل اتصالات لایه سطحی قرنیه (اپی تلیوم) را از لایه‌های زیرین شل می‌کند. در مرحله بعد اپی تلیوم را از سطح قرنیه بلند کرده و سطح قرنیه توسط لیزر اگزایمر متناسب با نمره عینک تراش داده می‌شود در انتها یک لنز تماسی جهت پانسمان بر روی قرنیه گذاشته شده و حدود ٥-٤ روز بعد که لایه اپی تلیوم ترمیم شد لنز تماسی برداشته می‌شود.

در روش لازک که از چند سال قبل متداول شده شبیه PRK میباشد ولی در این روش اپی تلیوم قرنیه را در پایان جراحی در محل طبیعی خود قرار می‌دهیم. اپی تلیوم قرنیه لایه سطحی قرنیه بوده و چشم ما چند روز بعد از جراحی مجددا ان را تولید می‌کند.


مزایای ‏PRK‏ و لازک:‏
١- بدلیل آنکه جراحی در قسمت سطحی قرنیه انجام می‌شود استحکام قرنیه بهتر حفظ می‌شود و در بیماران با نازکی قرنیه و یا ورزشکاران این روش ارجحیت دارد. ‏

٢- لایه‌های عمقی قرنیه دستکاری نمی‌شود و پس از ١-٢ ماه هیچ علامتی از جراحی حتی با معاینه توسط چشم پزشک بر روی سطح قرنیه دیده نمی‌شود.

٣- در افرادی که خشکی چشم دارند روش ارجح است.

٤- کم عارضه‌ترین و مطمئن‌ترین روش جراحی است.
معایب ‏PRK‏ و لازک:
1- برخی بیماران در چند روز اول بعد از جراحی احساس سوزش و درد چشم دارند.

2- دید بیماران چند هفته بعد کامل می‌شود.
لیزیک و فمتولیزیک:‏
اولین جراحی لیزیک در سال ١٩٨٩ توسط دکتر پیمان در امریکا انجام شد.

در لیزیک پس از چکاندن قطره بی‌حسی، ابتدا توسط دستگاه خاصی بنام میکروکراتوم لایه ای بنام فلپ (flap- به ضخامت ١٣٠-١٨٠ میکرون از سطح قدامی قرنیه بلند کرده و سپس توسط لیزر اگزایمر بستر قرنیه متناسب با نمره عینک تراش داده می‌شود و در انتها فلپ را در جای خود قرار میدهند.

در فمتولیزیک که در چند سال گذشته متداول شده است جهت ایجاد فلپ از لیزر فمتو سکند به جای میکروکراتوم استفاده می‌شود. ایجاد فلپ توسط لیزر فمتوسکند دقیق‌تر و کم عارضه‌تر میباشد و می‌توان فلپ با ضخامت 110-90 میکرون ایجاد کرد. امروزه فمتولیزیک جایگزین لیزیک شده است و کمتر لیزیک بکار میرود.

مزایای لیزیک و فمتولیزیک:
١- دوره نقاهت کوتاهتر است و بیماران فقط چند ساعت احساس سوزش و جسم خارجی دارند و از روز بعد فعالیت‌های روزمره مثل رانندگی را انجام میدهند و افرادی که میخواهند زودتر فعالیت روزمره را از سر بگیرند بهتر است این اعمال جراحی بکار روند.

٢- دید بیماران سریعتر بهبود می‌یابد و روز بعد از جراحی بیماران دید خوبی دارند.

٣-جهت اصلاح پیرچشمی می‌توان همزمان با این اعمال حلقه camer در زیر فلپ کاشت.
معایب لیزیک و فمتولیزیک:‏
١- به‌دلیل آنکه جراحی در قسمت‌های عمقی‌تر قرنیه انجام می‌شود استحکام قرنیه بیشتر کاهش میی یابد پس در مشاغلی که احتمال ضربه به چشم دارند و در ورزشکاران بهتر است این روش‌های جراحی بخصوص لیزیک انجام نشود.

٢-احتمال خشکی چشم در این اعمال و بخصوص لیزیک بیشتر است.
جراحی با روش ‏smile‏:
جدیدترین روش جراحی است. در این روش متناسب با نمره چشم توسط لیزر فمتوسکند در ضخامت قرنیه برش میکروسکپی داده می‌شود و لایه ای جدا کرده و توسط جراح خارج می‌شود در این روش لیزر اگزایمر کارایی ندارد.

مزایای جراحی با روش ‏smile‏:‏
١-استحکام قرنیه در این روش کمتر دستکاری می‌شود.

2- در خشکی چشم روش ارجح است.

٣- دوره نقاهت کوتاه است و پس از چند ساعت بینایی بهبود یافته و بیمار از روز بعد فعالیت‌های روزمره را انجام می‌دهد.
معایب جراحی با روش ‏smile‏:‏
برای اصلاح نزدیک بینی و استیگماتیسم است و در دوربینی کارایی ندارد.

محصولات دیگر
بهسازان ماشین رفسنجان

بهسازان ماشین رفسنجان

چاپ روی نایلون

چاپ روی نایلون

بهترین سالن زیبایی در ستاری

بهترین سالن زیبایی در ستاری

ارسال نظر